Zpět
2N
ALCATEL
PANASONIC

 PANASONIC

Panasonic KX-TEA 

Panasonic nabízí řadu analogových ústředen KX-TE ideálních pro menší firmy. PBÚ KX-TEA308 disponuje důležitými funkcemi jako provolba DISA – automatické uvítací hlášení, které Vás nasměruje přímo k volané osobě (1 kanál, až 180 sekund), 3x vnější analogovou linkou, 8x hybridní vnitřní linkou, směrování ARS/LCR zabezpečující výběr telefonního poskytovatele s nejnižšími telefonními tarify, zobrazením čísla volajícího na analogové pobočce, příjem textových zpráv SMS a jiné. Tento systém je vyvinutý pro standardní analogové telefony, bezdrátové a systémové telefony (analog. řada KX-T). Model KX-TES824 obsahuje 3x vnější analogovou linku a 8x hybridní vnitřní linku v základní výstavbě, s možností doplnění o přídavnou kartu navyšující systém na 8 vnějších analogových linek a 16 hybridních vnitřních linek. Model KX-TEM824 má 6x vnější analogovou linku a16x hybridní vnitřní linku v základní výstavbě. Modely KX-TES824 a KX-TEM824 disponují základními funkcemi jako DISA, směrování ARS/LCR, zobrazení Caller-ID (zobrazení čísla volajícího), příjem textových zpráv SMS. Tyto systémy dokážou rozlišit faxový přenos od telefonního, a následně přesměrovat faxovou zprávu přímo k požadované lince. S volitelnou kartou hlasové schránky KX-TVM50/200 pro tyto systémy už nikdy nezameškáte důležitý obchodní / zákaznícky hovor. Tuto hlasovou poštu si můžete přispůsobit Vaším potřebám, nahráním osobního uvítání. Analogové systémy podporují telefony řady KX-T77.

Pobočková ústředna Panasonic KX-TEA

 


Panasonic  KX-TDA

Je výkon otázkou velikosti? Ne s našimi digitálními IP telekomunikačními systémy. Všechny systémy KX-TDA, KX-TDE mají srovnatelné schopnosti. Díky tomu je výběr systému optimálně vhodného pro Vaši společnost závislý pouze na počtu telefonů, které chcete připojit. Každý systém může být také instalován přímo do serverového rozvaděče při použití doplňkového 19-palcového montážního kitu.

Pobočková ústředna Panasonic KX-TDA

 


Panasonic KX-NCP 

V současnosti společnosti usilují o snížení nákladů na telefonování co nejvíc. Proto se zaměřují na IP technologii, která v telekomunikacích přináší nové možnosti v rámci sjednocené podnikové komunikace. Panasonic nabízí v rámci jednotné komunikace dokonalé řešení - IP pobočkové ústředny KX-TDE100/200/600 a novou komunikační platformu KX-NCP500/1000. Tyto systémy disponují užitečnými funkcemi, které Vám pomohou zefektivnit Vaše podnikové procesy. Hlavní výhody těchto systémů jsou, že umožňují efektivně zpracovat Vaše přijaté hlasové zprávy, umožňují vykonání automatického vyzvednutí příchozího hovoru a výběr volané pobočky pokračováním ve volbě čísla (funkce DISA), zabezpečí bezdrátový provoz, účinné komunikují s PC aplikacemi (CTI) co Vám umožní například efektivní správu call centra.

Telefon Panasonic Pobočková ústředna Panasonic KX-NCP

Platformy KX-TDE a KX-NCP navíc podporují tradiční telekomunikační linky, což umožňuje integraci IP systémů s konvenčními telefonními systémy, jako jsou ISDN i analogové linky. To vše a ještě mnohem víc s komunikačními systémy Panasonic, které je možné dle Vašich potřeb flexibilně přizpůsobovat.