Zpět
Telekomunikace
Slaboproudé rozvody
Kancelářská technika
Kamerové systémy
EZS, EPS
Videotelefony
Docházkové systémy
Sítě
Kontakt

SLABOPROUDÉ ROZVODY A STRUKTUROVANÁ KABELÁŽ

Prudký rozvoj v oblasti moderní komunikace přináší firmám i domácnostem mnoho nových možností. Abyste je byli schopni co nejefektivněji využít, potřebujete také odpovídající komunikační prostředí. Strukturovaná kabeláž tvoří základní prvek infrastruktury moderních lokálních počítačových sítí a datových sálů. Kabelový systém vám poskytne ideální podmínky pro rychlý přenos dat, hlasu i obrazu.
Konektor RJ45
Výhodou strukturovaných kabeláží je velké množství podporovaných aplikací, jednoduchá konfigurace a správa sítě, garance kvality přenosu, snadná rozšiřitelnost sítě i lokalizace závad a vysoká přenosová rychlost. Dále dlouhodobá systémová záruka a vysoká spolehlivost a životnost. Strukturované kabeláže jsou dobrou investicí do budoucna a zhodnocením staveb.

Kabelový systém umožňuje přenos nejenom dat, ale je používána pro propojení telefonů, zejména pak v nových budovách nebo v případě rekonstrukce starých telefonních rozvodů. Prostřednictvím přizpůsobovacích prvků lze strukturovanou kabeláž používat i pro jiné komunikační systémy – např. pro přenos videosignálu.